مقالات

خرید تخته نرد ارزان قیمت در اردبیل

خرید تخته نرد ارزان قیمت در اردبیل

راهنمای خرید تخته نرد ارزان قیمت در اردبیل

راهنمای خرید تخته نرد ارزان قیمت در اردبیل

کلبه تخته نرد به عنوان عرضه کننده انواع محصولات سرگرمی و بازی های تخته ای، به شما امکان سفارش اینترنتی و خرید تخته نرد ارزان قیمت در اردبیل و تمامی استان های کشور بدون محدودیت را می‌دهد. تخته نرد یک بازی تخته ای است که از دو قسمت تشکیل شده است: تخته و مهره های نرد. تخته نرد عموماً از یک تخته چوبی مربعی با ۶۴ خانه تشکیل شده است که به تعداد ۳۲ خانه سیاه و ۳۲ خانه سفید تقسیم می‌شود.

بازی تخته نرد در یک جدول به شکل مستطیل انجام می‌شود که در ابتدای بازی، ۱۵ مهره سفید و ۱۵ مهره سیاه در خانه های خاصی قرار می‌گیرند. بازیکنان به نوبت یک یا چند مهره را با حرکت دادن آن ها به خانه های دیگری روی تخته، به جای دیگری منتقل می‌کنند و سعی می‌کنند مهره های حریف را به طور استراتژیک شکست دهند. جهت خرید کادو برای آقایان کلیک کنید.

انواع تخته نرد

انواع تخته نرد

در فروشگاه کلبه تخته نرد، دسته بندی های مختلفی از انواع تخته نرد موجود است که می‌توانید آن ها را انتخاب و به صورت آنلاین خریداری کنید. خرید تخته نرد ارزان قیمت در اردبیل نیز به زعم کیفیت ساخت بالا و البته حاشیه سود کم یک انتخاب عالی است.

تخته نرد یکی از بازی های تخته ای پرطرفداری است که در انواع مختلفی تولید و بازی می‌شود. برخی از انواع تخته نرد عبارتند از:

  • انواع تخته نرد چوبی

در بازار تخته نرد ها، تخته نرد چوبی، احتمالاً رایج ترین نوع تخته نرد است که از چوب ساخته می‌شود و دارای ۶۴ خانه است.

  • تخته نرد پلاستیکی

تخته نرد پلاستیکی به جای چوب، از پلاستیک ساخته شده است. این نوع تخته نرد برای استفاده در فضاهای بیرونی و محل های با تردد بالا مناسب است.

  • مدل های تخته نرد مغناطیسی

انواع تخته نرد مغناطیسی دارای مهره هایی است که دارای مغناطیس هستند و با کمک یک تخته نرد فلزی بازی می‌شود.

  • تخته نرد سنتی

تخته نرد سنتی یکی از نوع های پرطرفدار تخته نرد است که به صورت دست ساز از چوب های مختلف ساخته شده است.

  • تخته نرد چینی

مدل تخته نرد چینی یکی از بازی های محبوب در چین است که تخته آن دارای ۱۰۰ خانه است و به جای مهره های دایره ای، دارای مهره های مستطیلی است.

  • انواع تخته نرد روسی

تخته نرد روسی، یکی از بازی های محبوب در روسیه است که تخته آن دارای ۶۴ خانه است و با دو نوع مهره، یکی سفید و دیگری سیاه، بازی می‌شود.

کیفیت تخته نرد به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت تخته نرد به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت تخته نرد به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل موارد زیر می‌شود:

  • جنس تخته نرد: جنس تخته نرد می‌تواند تاثیر قابل توجهی در کیفیت آن داشته باشد. تخته نردهای ساخته شده از چوب با کیفیت بالا، عمر طولانی تری دارند و بازی بر روی آنها لذت بخش تر است.
  • مهره ها: مهره های تخته نرد باید با کیفیت و همچنین یک اندازه و وزن مناسب باشند تا به راحتی روی تخته حرکت کنند.
  • طراحی و چاپ تخته نرد: طراحی جذاب و چاپ با کیفیت بر روی تخته نرد، ظاهر زیبایی به آن می‌بخشد و بازیکنان را به بازی دعوت می‌کند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره خرید تخته نرد ارزان قیمت در اردبیل با کلبه تخته نرد تماس بگیرید.