مقالات

خرید کادو برای آقایان | انتخاب بهترین هدیه برای آقایان

خرید کادو برای آقایان

اهمیت خرید کادو برای آقایان با انتخابی هوشمندانه

اهمیت خرید کادو برای آقایان با انتخابی هوشمندانه

خرید کادو (هدیه) برای آقایان، گاهی به یک مسئله تبدیل می‌شود؛ وقتی که شما نمی‌دانید بهترین انتخاب چه می‌تواند باشد، کافی است کمی خلاق باشید. با کلبه تخته نرد همراه باشید.

تمامی انسان‌ها از اینکه هدیه دریافت کنند، خوشحال و مسرور خواهند شد. تقریبا می‌شود با اطمینان حدس زد هیچ انسانی نیست که کادو و هدیه را دوست نداشته باشد، حتی افرادی که عکس این موضوع را می‌گویند، قطعا به دریافت هدیه علاقه دارند.

عده‌ای به دلیل اینکه نمی‌خواهند هدیه‌ای به دیگران بدهند، وانمود می‌کنند که از اینطور مسائل خوششان نمی‌آید تا در صورت دریافت هدیه از طرف عزیزانشان، مجبور به تلافی و خرید هدیه نباشند.

برای مثال، هزینه های بالای هدایا، کم اهمیت پنداشتن این موضوع، عدم توانایی در انتخاب کادوی مناسب و… که باعث می‌شود بعضی از مردم، کمتر به عزیزانشان هدیه و کادو بدهند.

از آنجایی که تمامی مسائل بین فردی، نیاز به تلاش مساوی و متقابل دارند، خریدن هدیه نیز مسئله ای است که باید دو طرفه باشد. این امکان پذیر نیست که شما تنها گیرنده‌ی لطف و محبت دیگران باشید. هر چیزی باید کاملا متقابل باشد.

افرادی که شما را دوست دارند و سعی در خوشحال کردن شما دارند، هرچقدر هم که میزان علاقه شان به شما زیاد باشد، اگر ببینند آن عشق و محبت را متقابلا دریافت نمی‌کنند، روزی از کارهای خود دست خواهند کشید؛ هر انسانی نیاز دارد همانقدر که مهر می‌ورزد، قدری هم دریافت کند و این موضوع برای تمامی انسان ها صدق می‌کند.

راهنمای خرید کادو برای آقایان

خرید کادو برای آقایان، یکی از مهم ترین مسائل در روابط عاشقانه میان زوجین است؛ زیرا خانم ها حتی با خریدن یک کادو کوچک، میزان توجه و علاقه خود را به همسرشان نشان می‌دهند. بسیاری از خانم ها خریدن کادوی آقایان را، برای خود دشوار می‌دانند. به این دلیل که وسایل کمی‌را به عنوان کادوی مناسب آقایان قبول دارند. مانند عطر و ادکلن، لباس، ماشین ریش تراش، دستبند، جوراب و… .

همچنین، بسیاری از آقایان نیز، به دلیل تفکر رایج در جامعه، کادو گرفتن از دیگری را مناسب خود نمی‌دانند. خانم های زیادی هم هستند که چندان به خرید کادو برای آقایان اهمیت نمی‌دهند. در حالی که دادن کادو به هر شخصی، نشان دهنده میزان اهمیت آن شخص به گیرنده کادو است. با این حال، هنوز این فرهنگ زیبا در میان مردم جامعه ما وجود دارد.

به گونه ای که بیشتر مردم جامعه با خرید کادو، محبت و علاقه خود را به دیگران نشان می‌دهند. تنها نکته ای که باید در نظر گرفت، این است که فرد مورد نظر از چه کادویی بیشتر لذت خواهد برد؟ یا این که بهترین کادو برای او چه خواهد بود؟ ما دقیقا قصد داریم در مورد همین مسئله صحبت کنیم.

خرید انواع کادو برای آقایان

خرید انواع کادو برای آقایان

خرید کادو برای آقایان مسئله‌ای ساده اما ضروری است.کاملا بدیهی است که مردها و زن ها سلایق متفاوت و گوناگونی دارند. همینطور انسان‌ها در سنین مختلف، دغدغه‌های متفاوتی دارند؛ بنابراین هدیه‌ای که می‌خرید، با توجه به سن و جنس شخص مورد نظر، متغیر خواهد بود.

در این مقاله هدف، خرید هدیه‌ای مناسب برای مردان مهم زندگی خود، مثل پدر، برادر، همسر،دوستان و یا فرزند خود است که خوشحال شوند و دوست داشته باشند.

 برای فردی که علایق و خواسته‌های طرف مقابلش را می‌شناسد، آسان‌ترین کار خواهد بود. پس ابتدا نیاز است که بدانید فرد مورد نظر، چه فعالیت‌هایی را دوست دارد، از چه مسائلی خوشش می‌آید و چه چیزهایی نیاز دارد. برای خرید هدیه مهم است که به علایق فرد آشنایی داشته باشید.

کادو های رایج برای آقایان:

اکثر افراد هنگام خرید کادو برای آقایان، وسایلی مانند: ساعت، عطر، لباس و یا لوازمی مثل ریش تراش، تهیه می‌کنند. یکی از مهم‌ترین اصولی که باید در خرید هدیه رعایت شود این است که قابل حدس زدن نباشد!

اگر می‌خواهید هدیه‌ای که می‌خرید فرد مورد نظرتان را سورپرایز و خوشحال کند باید چند ویژگی داشته باشد: فرد دوستش داشته باشد و با علایقش همخوانی داشته باشد، اکنون آن را نداشته باشد و فرد نتواند حدس بزند که چه چیزی است.

در خرید کادو برای آقایان، این نکات را رعایت کنید و شاهد سورپرایز شدن و تغییر چهره ی او، هنگام باز کردن کادویش باشید. اگر مردها هنگام دریافت کادویشان ذوق و هیجان زیادی نشان نمی‌دهند، دلیل بر بی احساسی و کم ذوقی آنها نیست، شاید شما کادوی مناسب را انتخاب نکرده‌اید و همانطور که گفته شد اصلا مهم نیست کادویی که خریده‌اید چقدر گران قیمت باشد. فقط کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید.

اکثر آقایان هیجان را دوست دارند به همین دلیل بیشتر از خانم ها به فعالیت های ورزشی مثل فوتبال علاقه دارند. مهم نیست یک مرد چند سالش است، مرد ها در هر سنی که باشند عاشق اینگونه فعالیت‌ها هستند و از بازی کردن کنار دوستانشان لذت می‌برند.

پیشنهاد ما به شما این است که هدیه‌ای را انتخاب کنید که با هر بار دیدن آن، شیرینی و لذت آن باعث شود این هیجان و لذت را به شما تعمیم دهند. در واقع لوازم شخصی‌ای مثل ساعت، هیجان و لذت چندانی را برای یک مرد به ارمغان نمی‌آورد.

خرید کادو برای آقایان همیشه هم دشوار نبوده و اغلب کار ساده‌ای است. تنها کافیست بدانید چه هدیه ای را با چه هدفی خریداری کنید. مثلا از بهترین و رایج ترین کادوهایی که می‌توان برای مردان تهیه کرد، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • مچ بند هوشمند

این مچ بندها یا ساعت های هوشمند، انتخاب عالی و مناسبی هستند که می‌توان برای مناسبت های مختلف تهیه کرد. آقایان همیشه از داشتن کادوهای جدید لذت می‌برند و برای سورپرایز کردن آنها، ساده ترین کار خرید کادویی است که جدید بوده و ذهن مردان به آن خطور نخواهد کرد.

  • دوربین عکاسی

انتخاب دوربین عکاسی جهت کادو به مردان، یک انتخاب هوشمندانه و زیرکانه است. به این دلیل که خانم ها می‌توانند با یک تیر، دو نشان را هدف قرار دهند. یعنی با خرید دوربین عکاسی برای آقایان، نه تنها وظیفه خرید کادو برای آقایان را از دوش خود برداشته اند، بلکه اقدام به تهیه کادوای نموده اند که خود نیز می‌توانند از آن استفاده کنند. پس انتخاب این هدف بدون تردید هوشمندانه خواهد بود.

  • کنسول بازی 

این که چه کسی در چه سنی قرار دارد، تعیین کننده علاقه او به بازی های کامپیوتری نیست. پس خانم ها با خرید کنسول بازی برای آقایان، می‌توانند یک هدیه منحصر به فرد به آنها تقدیم کنند. خرید کنسول های بازی برای آقایان، به آن ها حس هیجان جوانی را هدیه خواهد کرد. پس می‌تواند یک انتخاب مطلوب و مناسب باشد.

  • انتخاب هوشمندانه هدیه:

 اگر فرد مقابل شما مردی است که مانند بقیه ی آقایان به ورزش و بازی‌های گروهی علاقه دارد، بنابراین انتخاب شما می‌تواند چیزی مانند یک شطرنج یا یک تخته نرد باشد. تمامی مردها را پسر بچه‌های پر انرژی و بازیگوشی در نظر بگیرید که همیشه نیاز به چنین هدایایی دارند ( حتی آنهایی که اینگونه به نظر نمی‌رسند.)

در واقع تقریبا تمامی آقایان به چنین هدایایی علاقه دارند حتی اگر نشان ندهند. یک مرد هنگام استفاده از هدیه‌اش، برای مثال وقتی که از تخته نرد استفاده می‌کند و احساس خوبی دارد، این احساس خوب باعث یادآوری شما در ذهن او می‌شود.

  • کادویی متفاوت و خلاق:

کادویی متفاوت و خلاق

خرید کادو برای آقایان نیازمند کمی خلاقیت است. اکثر انسان‌ها، تنوع و خلاقیت را دوست دارند. برای مثال همه‌ی ما دوست داریم هدیه‌ای که دریافت می‌کنیم خاص و متفاوت باشد.یک کادو مانند عطر، می‌تواند مثال روشنی برای این موضوع باشد. طبیعتا همه‌ی ما از عطرهای شیک و گران قیمت خوشمان می‌آید اما یک ایده نو و جدید هدیه، محسوب نمی‌شود. عده‌ای از خانم‌ها شکایت دارند با اینکه هدیه‌ی گران قیمتی برای همسر خود خریده‌اند، آن خوشحالی و قدردانی مورد انتظار خود را دریافت نکرده‌اند.

بازی تخته نرد یک بازی بسیار رایج در دوران باستان بوده و می‌توان گفت که یک بازی اصیل ایرانی است. اما در کشور ترکیه نیز رواج بسیاری دارید. این بازی با به کار انداختن سلول های مغزی باعث استفاده بیشتر از مغز می‌شود که فواید بسیار زیادی دارد. البته بازی تخته نرد یک بازی بی هیجان و کسل کننده نیست و افراد اگر علاقه به یک بازی پر هیجان داشته باشند، این بازی چنین حسی را در آنها ایجاد خواهد کرد.

پس انتخاب بازی تخته نرد جهت خرید کادو برای آقایان، می‌تواند انتخاب مطلوبی باشد. این بازی محبوب دارای قیمت های مختلفی است زیرا از چوب های درختان مختلف برای ساخت تخته آن استفاده می‌شود. اما می‌توان با یک قیمت مناسب یک تخته بسیار با کیفیت با نقش و نگارهای زیبا و خیره کننده تهیه کرد و آن را به آقایان خوش ذوق هدیه نمود.

از دلایل سودمندی هدایایی مثل شطرنج می‌تواند قیمت مناسب و پایین آن باشد. با توجه به وضعیت اقتصادی این روزها، عده‌ی زیادی از افراد به دلیل ترس از قیمت هدایا، از پرداختن به این موضوع منصرف می‌شوند و ترجیح می‌دهند از دادن و گرفتن هدیه و کادو پرهیز کنند.

خوشبختانه خبر خوب این است که شما می‌توانید در عین اینکه هزینه‌ی زیادی نمی‌کنید، کادویی را تدارک ببیند که فرد مقابلتان را خوشحال کند. یک بازی مانند شطرنج، با وجود اینکه سرگرم کننده و لذت بخش است موجب تقویت ذهن و حافظه نیز می‌شود؛ پس یک تیر و دو نشان محسوب می‌شود.

خرید کادو برای آقایان و ضرورت آن:

خرید کادو برای آقایان و ضرورت آن

نگرش‌ها و باورهای ناکارآمد برخی افراد، موجب می‌شود فکر کنند مردها نیازی به دریافت کادو ندارند. عده ای بر این باورند که آقایون به این مسائل توجه نمی‌کنند و علاقه‌ای به این طور چیزها ندارند؛ در حالیکه کاملا برعکس است. مردها به دلیل شرایط فرهنگی یا خانوادگی خود طوری تربیت شده‌اند که کمتر از خانم‌‍‌ها احساسات و عواطف خود را بروز می‌دهند.
بیشتر آقایون با این باورهای اشتباه بزرگ شده اند؛ بنابراین طبیعی است اگر بعضی‌ها فکر کنند مردها به اینگونه فعالیت‌ها علاقه ندارند.

 اما بهتر است این تفکر اشتباه را از ذهنمان بیرون کنیم و به این باور برسیم که آقایان هم مانند همه مردم جهان، انسان هستند و نیاز به دریافت عاطفه دارند. بسیاری از آقایان علاقه زیادی به دریافت کادو دارند و ذوق زیادی از خود نشان می‌دهند.

انتخاب بهترین هدیه برای مردان

شما با خرید کادو و هدیه برای اطرافیانتان، آن‌ها را خوشحال می‌کنید و باعث می‌شوید احساس بهتری هم به خود و هم به شما داشته باشند. همچنین شما نشان می‌دهید که قدردان حضور و زحمات آنان در زندگی خود هستید.

با توجه به اینکه داشتن روابط سالم و اجتماعی، نیاز تمامی انسان ها محسوب می‌شود، هر قدر بیشتر بتوانید با دیگران روابط خوب و صمیمی داشته باشید، خودتان هم سالم‌تر و شادتر خواهید بود.بدون تعارف و شعار، حقیقت این است که بزرگترین نعمت‌های زندگی، داشتن احساساتی مانند محبت و شادی محسوب می‌شود.

خودتان و دیگران را لایق چنین احساسات خوبی بدانید تا دریابید که زندگی بر خلاف باور خیلی‌ها، فقط شیرینی و لذت است اگر بدانید چگونه باید رفتار کنید و چطور باعث احساس خوب در وجود خودتان و اطرافیانتان شوید. جهت مشاوره برای انتخاب بهترین کادو با کلبه تخته نرد تماس بگیرید.

کادوهای متفاوت و خلاق

کادوهای متفاوت و خلاق

بازی تخته نرد یک بازی بسیار رایج در دوران باستان بوده و می‌توان گفت که یک بازی اصیل ایرانی است. اما در کشور ترکیه نیز رواج بسیاری دارید. این بازی با به کار انداختن سلول های مغزی باعث استفاده بیشتر از مغز می‌شود که فواید بسیار زیادی دارد. البته بازی تخته نرد یک بازی بی هیجان و کسل کننده نیست و افراد اگر علاقه به یک بازی پر هیجان داشته باشند، این بازی چنین حسی را در آنها ایجاد خواهد کرد.

پس انتخاب بازی تخته نرد جهت خرید کادو برای آقایان، می‌تواند انتخاب مطلوبی باشد. این بازی محبوب دارای قیمت های مختلفی است زیرا از چوب های درختان مختلف برای ساخت تخته آن استفاده می‌شود. اما می‌توان با یک قیمت مناسب یک تخته بسیار با کیفیت با نقش و نگارهای زیبا و خیره کننده تهیه کرد و آن را به آقایان خوش ذوق هدیه نمود.

چرا تخته نرد کادوی مناسبی برای آقایان می باشد؟

چرا تخته نرد کادوی مناسبی برای آقایان می باشد؟

اما یکی از این گزینه ها که در این مقاله به آن پرداختیم تخته نرد بود که انواع و اقسام آن را می‌توانید در سایت کلبه تخته نرد جستجو کنید.
بازی تخته نرد یکی از بازی های فکری قدیمی است که علاقه مندان زیادی در سنین مختلف دارد.

این بازی هیجان بسیاری دارد و مناسب کودکان، جوانان و حتی افراد سالمند نیز می‌باشد. همچنین از مزایا و ویژگی های این بازی می‌توان به مواردی همچون: کاهش استرس، بالا رفتن تمرکز، افزایش قدرت در حل مسائل، کاهش خطر ابتلا به بیماری های اعصاب و آلزایمر و… اشاره کرد. همچنین شایان ذکر است تخته نرد علاوه بر اینکه یک بازی مهیج می‌باشد در مواردی نیز به عنوان ست بازی تزیینی نیز کاربرد خواهد داشت.

در صورتی که قصد خرید کادو برای آقایان داشته باشید تخته نرد یکی از بهترین گزینه هایی است که می‌توانید به سراغ آن بروید. شما عزیزان در مناسبت های مختلف مانند: سالگرد ازدواج، تولد، ولنتاین و… با مراجعه به سایت کلبه تخته نرد یکی از ماندگار ترین کادو ها را خریداری کنید.

تخته نرد یکی از نفیس ترین کادو هایی است که علاوه بر ارزش مادی، ارزش معنوی بالایی نیز خواهد داشت. این کادو نه تنها در گذر زمان نیز دچار کاهش ارزش نخواهد شد بلکه ارزش آن به مرور زمان افزایش خواهد یافت.

تخته نرد کادویی چه ویژگی هایی باید دارا باشد؟

تخته نرد کادویی چه ویژگی هایی باید دارا باشد؟

همانگونه که در قسمت قبل گفتیم تخته نرد های کادویی دارای مدل های متنوعی هستند که میتوانید طبق سلیقه ی خود و فردی که قصد خرید کادو برای او را دارید مدل مناسب را انتخاب کنید. و اما تخته نردی که به عنوان کادو برای آقایان خریداری می کنید باید دارای ویژگی های مناسب یک کادو مناسب را داشته باشد.

به عنوان مثال تخته نرد هایی که ظاهر زیبا و چشم نوازی نداشته باشند و صرفا مناسب برای انجام بازی تخته نرد هستند گزینه ی مناسبی برای کادو نخواهد بود.

زیباترین تخته نرد ها معمولا مدل هایی است که از جنس چوب هستند و بر روی آنها با استفاده از هنر هایی مانند: خاتم کاری، منبت کاری و… نقوش برجسته و زیبایی حک می‌کنند.

وجود این نقش ها علاوه بر اینکه باعث زیبایی تخته نرد ها خواهد شد ارزش هنری آن را نیز بالا می‌برد و از آن می توان به عنوان یک اثر هنری یاد کرد. شما با خرید تخته نرد های منبت کاری شده و خاتم کاری شده می‌توانید یک کادوی با ارزش و اثر هنری نفیس را به عزیزان خود هدیه دهید.
یکی دیگر از ویژگی هایی که تخته نرد مناسب کادو برای آقایان می‌بایست داشته باشد کیفیت بالای آن است. تخته نردی که به عنوان کادو خریداری می‌کنید باید کیفیت بالایی داشته باشد و به مرور زمان دچار افت کیفیت نشود.

تخته نردی که مرغوب و با کیفیت باشد معمولا از جنس چوب گردو ساخته می‌شود. چوب گردو از آنجایی که ویژگی ها و خواص خاصی دارد و قابلیت چکش خوری بالایی نیز دارد و مناسب برای ساخت تخته نرد های زیبا و با کیفیت می‌باشد.

با استفاده از چوب گردو مدل های زیادی از تخته نرد ساخته می‌شود که مورد استقبال افراد زیادی قرار می‌گیرند. با در نظر گرفتن این موارد می‌توانید بهترین کادو را برای آقایان خریداری کرده و آنها را شگفت زده کنید.

چطور با خرید کادو برای آقایان آنها را سوپرایز کنیم؟

چطور با خرید کادو برای آقایان آنها را سوپرایز کنیم؟

اکثر خانم ها وقتی هدیه ای دریافت می کنند، بدون توجه به نوع هدیه و نیاز به آن، تحت تاثیر نیت و تلاش مرد قرار می گیرند. این در حالی است که به نظر می رسد اکثر مردان صرفا به هدیه هایی علاقه مند هستند که درک خانم را از نیاز آنها نشان دهد. آنها برای هدیه هایی هیجان بیشتری نشان می دهند که به علایق، زندگی شخصی یا حرفه ای آنها کمکی بکند

. خانم ها به تقریب به هر هدیه ای واکنش مثبت نشان می دهند، زیرا بیشتر این فرآیند هدیه گرفتن است که به آنها حس خوب می دهد. اما اگر ساعت ها وقت خود را صرف هدیه ای کنید که یک مرد علاقه و نیازی به آن ندارد، در مورد خرید کادو برای آقایان به نتیجه خوبی نخواهید رسید.

از این رو به جای تلف کردن زمان برای برنامه ریزی یک سورپرایز مفصل یا صرف ماه ها برای بافتن یک ژاکت پشمی، به آنچه او به طور واقعی نیاز دارد فکر کنید. در ادامه برای کمک بیشتر به شما در خرید هدیه برای مردان این پنج نکته را پیشنهاد می کنیم.

نیازهای او را درک کنید. آیا علاقه یا سرگرمی خاصی دارد، برای مثال تخته نرد، شطرنج و دیگر بازی های فکری؟ آیا دوست دارد سرگرمی های جدید را امتحان کند؟

زیاد به معنای هدیه فکر نکنید. آقایان سادگی را بیشتر دوست دارند. آنها احتمالا به هدیه هایی که معنا و مفهومی در خود دارند، اندازه شما توجه نمی کنند. به همین دلیل کلاژ تمام عکس های دو نفری آنقدر برای او جذاب نباشد که برای شما هست. گاهی اوقات هدیه ای با صرف وقت کمتر، بهتر است.

توجه به علایق مردان

توجه به علایق مردان

چیزی بخرید که خودش بیشتر می خرد. خانم ها بیشتر علاقه دارند چیزی دریافت کنند که تکراری نباشد و عنصری از تازگی در آن باشد. اما برای خرید کادو برای آقایان و خوشحال کردن آنها کافی است ببینید خودشان بیشتر از هر چیز برای چه چیزی خرج می کنند؟

اگر اهل بازی های کامپیوتری است و هر ماه بازی های جدید تهیه می کند، این نشان از توجه شماست که یک بازی جدید برای او تهیه کنید. می توانید با خرید یک تخته نرد همراه با شطرنج لذت تفریح و هیجان بازی های دو نفره را نیز به او هدیه بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید