مقالات

خرید تخته نرد ارزان قیمت در رامسر

خرید تخته نرد ارزان قیمت در رامسر

خرید بهترین تخته نرد ارزان قیمت 

خرید بهترین تخته نرد ارزان قیمت 

 

تخته نرد یکی از بهترین بازی‌های فکری است که علاوه بر جنبه‌ی سرگرمی، تأثیرات مثبتی بر روی مغز و حافظه دارد. کودکان، بزرگسالان و حتی سالمندان می‌توانند برای تأمین سرگرمی خود به سراغ خرید تخته نرد ارزان قیمت در رامسر بروند. و اما خرید تخته نرد نیازمند داشتن اطلاعاتی درباره‌ی جنس و کیفیت آن، اصالت آن و همچنین قیمت آن محصول می‌باشد.

همچنین باید توجه داشته باشید که حتماً از فروشگاه‌های معتبر در حوزه‌ی تولید و فروش تخته نرد خرید خود را انجام دهید. پیشنهاد برای خرید تخته نرد ارزان قیمت در رامسر و سایر شهر‌ها مراجعه به مجموعه‌ی کلبه تخته نرد است. این مجموعه انواع و اقسام تخته نرد و شطرنج را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌نماید.

با خرید مستقیم از کلبه تخته نرد تمامی واسطه‌ها حذف می‌شوند و به همین علت تخته نرد با قیمتی مناسب به دست شما خواهد رسید. در ادامه با ما همراه باشید تا با عواملی که نقش مهمی در تعیین قیمت تخته نرد دارند و خرید تخته نرد ارزان قیمت در رامسر بیشتر آشنا شوید.

قیمت تخته نرد به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تخته نرد به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که در قسمت قبل گفته شد قیمت تخته نرد یکی از موضوعات مهمی است که قبل از خرید باید به آن توجه داشته باشید. و اما قیمت ارزان تنها ویژگی نیست که باید به آن توجه داشته باشید و می‌بایست موارد دیگری مانند کیفیت محصول را نیز مورد ارزیابی قرار دهید.

به بیان دیگر تخته نردی خوب است که در عین ارزان قیمت بودن ویژگی‌های خوبی داشته باشد و دوام و کیفیت آن نیز بالا باشد. به همین علت بهترین راه برای خرید تخته نرد ارزان قیمت در رامسر مراجعه به سایت و یا شعب کلبه تخته نرد می‌باشد.

و اما در ادامه بهتر است با عواملی که قیمت تخته نرد را تعیین می‌کند آشنا شوید.عوامل مؤثر بر قیمت تخته نرد به شرح زیر می‌باشد:

  • کیفیت ساخت تخته نرد

برای تعیین قیمت هر محصولی یک قاعده‌ی کلی وجود دارد و این است که هر چه کیفیت نو جنس یک محصول مرغوب‌تر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت. جنس تخته نرد‌های با کیفیت معمولاً یکی از مواردی مانند: چوب گردو، راش و یا‌ام دی اف می‌باشد. به عنوان مثال چوب گردو با دوام‌ترین و با کیفیت‌ترین چوب برای ساخته تخته نرد می‌باشد.

این تخته نرد‌ها اگرچه دوام بالایی دارند اما قیمت آن‌ها نسبت به سایر موارد بالا می‌باشد. و اما تخته نرد‌هایی که با چوب راش یا‌ام دی اف ساخته می‌شوند در دو مدل تخته نرد‌های منبت کاری شده و یا تخته نرد‌های چاپی به فروش می‌رسند. این تخته نرد‌ها کیفیت قابل قبولی دارند و قیمت آن‌ها از تخته نرد‌های گردو پایین‌تر می‌باشد.

  • نقش و نگار‌های موجود در تخته نرد

نقش و نگار‌های موجود در تخته نرد

یکی دیگر از عواملی که نقش بسزایی در تعیین قیمت تخته نرد دارد و باید قبل از خرید تخته نرد ارزان قیمت در رامسر به آن توجه کنیم نقش و نگار‌های موجود در تخته نرد است.

تخته نرد‌هایی که با استفاده از هنر‌های منبت کاری و خاتم کاری تبدیل به یک اثر هنری فاخر می‌شوند معمولاً قیمت بالاتری نسبت به تخته نرد‌های ساده و چاپی دارند و بتوانید بهترین تخته نرد را برای خود و یا عزیزان خود خریداری کنید. همچنین شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.