مقالات

خرید تخته نرد ارزان قیمت کرمانشاه

خرید تخته نرد ارزان قیمت کرمانشاه

خرید انواع تخته نرد کرمانشاه با قیمتی ارزان 

خرید انواع تخته نرد کرمانشاه با قیمتی ارزان 

خرید تخته نرد ارزان قیمت کرمانشاه را در این مقاله مورد برسی قرار داده ایم. تخته نرد یکی از بازی های جذاب ایرانی می‌باشد که در دورهمی های دوستانه و حتی خانوادگی می‌تواند یک سرگرمی عالی به شمار رود. در ایام عید که همیشه در حال دید و بازدید هستید تخته نرد یک بازی مناسب نه تنها برای نوجوانان و جوانان بلکه برای میانسالان می‌باشد. وجود تخته نرد در هر خانه ای الزامی است، چرا که به واسطه تخته نرد صمیمیت بین اعضای خانواده حفظ خواهد شد، در نتیجه با کمک تخته نرد کودکان و نوجوانان خود را از اعتیاد به گوشی و دام اینترنت نجات دهید.

خرید تخته نرد ارزان قیمت کرمانشاه با روش های مختلفی امکان پذیر است اگر کمی به تخته نرد علاقه داشته باشید متوجه کیفیت بالای تخته نرد های کرمانشاه خواهید شد‌. در کلبه تخته نرد قصد داریم از عوامل موثر بر قیمت تخته نرد و همچنین ویژگی های این بازی سرگرم کننده بیشتر بگوییم.

عوامل موثر بر قیمت خرید تخته نرد

عوامل موثر بر قیمت خرید تخته نرد

قیمت خرید تخته نرد نیز مانند دیگر محصولات متاثر از نرخ ارز می‌باشد. زمانی که نرخ ارز افزایش پیدا کند، قیمت خرید تخته نرد نیز افزایش پیدا می‌کند، زمانی که نرخ ارز با کاهش روبه رو شود قیمت این محصول نیز به صورت خودکار کاهش پیدا می‌کند.

تخته نرد انواع مختلفی دارد که هر یک از انواع تخته نرد ها قیمت متفاوتی دارند.  از جمله انواع تخته نرد ها در کلبه تخته نرد عبارت است از: تخته نرد منبت کاری شده، تخته نرد تولید شده با چوب گردو و تخته نرد تولید شده از چوب روس؛ البته نقوش و طراحی کلبه تخته نرد، در تولید تخته نرد بسیار متنوع و بی نظیر می‌باشد. به طور کلی از عواملی که می‌‌تواند به صورت یکسان بر روی قیمت تمامی انواع تخته نرد با جنس های متفاوت موثر باشد به عواملی چون کیفیت تخته نرد، ابعاد و اندازه تخته نرد ها، مقدار و کیفیت مواد اولیه و… اشاره کرد.

ویژگی تخته نرد کرمانشاه

ویژگی تخته نرد کرمانشاه

اگر به سایت رسمی کلبه تخته نرد مراجعه کنید با تنوع بالای تخته نرد ها مواجه خواهید شد که از نظر رنگ بندی، طرح و نقش،  همچنین کیفیت مواد اولیه برای تولید، دارای تنوع بی نظیری می‌باشد، اما تخته نرد کرمانشاه یکی از انواع تخته نرد های است که در سراسر کشور زبانزد عام و خاص می‌باشد .

اگر قصد خرید تخته نرد ارزان قیمت کرمانشاه را دارید باید بگوییم این محصول دارای ویژگی هایی است که باعث تمایز بین تخته نرد کرمانشاه با دیگر تخته نردها شده است. از جمله ویژگی تخته نرد کرمانشاه می‌شود به موارد زیر اشاره کرد.

  • کیفیت بالا: تخته نرد کرمانشاه از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب تهیه شده است.
  • استاندارد بودن: از نظر ابعاد و اندازه تخته نرد های کرمانشاه دارای استاندارد های لازم می‌باشند.
  • قیمت مناسب: قیمت مناسب و استثنایی از دیگر ویژگی های تخته نرد کرمانشاه می‌باشد.

کلبه تخته نرد از مراکزی است که در حوزه فروش و خرید تخته نرد ارزان قیمت کرمانشاه فعالیت می‌کند. برای دیدن تنوع بالایی از تخته نرد ها کافی است به سایت مراجعه کنید و یا می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کلبه تخته نرد تماس بگیرید.