مقالات

خرید تخته نرد ارزان قیمت در رباط کریم

خرید تخته نرد ارزان قیمت در رباط کریم

روش های متنوع خرید تخته نرد ارزان قیمت در رباط کریم

روش های متنوع خرید تخته نرد ارزان قیمت در رباط کریم

برای خرید تخته نرد ارزان قیمت در رباط کریم، می‌توانید از روش های زیر استفاده کنید. با کلبه تخته نرد همراه باشید.

 1. خرید از فروشگاه های فیزیکی:
  می‌توانید به فروشگاه های بازی و ورزشی، فروشگاه های اینترنتی یا شرکت های تولید کننده تخته نرد مراجعه کنید و از آن جا تخته نرد مورد نظر خود را خریداری کنید. کلبه تخته نرد دارای شعبه فروشگاه فیزیکی برای خرید حضوری است.
 2. خرید از فروشگاه های آنلاین:
  امروزه خرید از فروشگاه های آنلاین، بسیار رایج شده است. می‌توانید از طریق وب سایت کلبه تخته نرد، اقدام به سفارش این محصول کنید.
 3. خرید از فروشگاه های دست دوم:
  ممکن است بتوانید تخته نرد دست دوم را در فروشگاه های دست دوم یا بازارچه های دست دوم پیدا کنید. البته دقت کنید که معمولا تخته نرد های دست دوم کیفیت خود را از دست داده اند.

قبل از خرید تخته نرد، باید مشخص کنید که چه نوع تخته نردی را می‌خواهید. بعضی از تخته نردها مخصوص بازی حرفه ای هستند و برای شروع بازی کردن شاید مناسب نباشند. همچنین، باید به کیفیت و متریال تخته نرد هم توجه کنید و از قیمت آن نیز آگاه باشید تا از خرید درست و به صرفه برخوردار شوید.

بررسی کیفیت تخته نرد

بررسی کیفیت تخته نرد

در ادامه راهنمای خرید تخته نرد ارزان قیمت در رباط کریم، در مورد ویژگی هایی صحبت می‌کنیم که باید در این محصول جستجو کنید.

کیفیت تخته نرد از برخی ویژگی های زیر تشکیل می‌شود:

 • جنس چوب:
  چوب استفاده شده در ساخت تخته نرد باید مرغوب و مقاوم باشد. چوب هایی مانند آفریقایی و یا تک درختان به عنوان چوب های بسیار با کیفیت برای تخته نرد شناخته شده اند.
 • صفحه بازی:
  صفحه بازی تخته نرد باید صاف و مرتب باشد. ترازی بیش از حد صفحه بازی می‌تواند باعث سختی حرکت قطعات تخته نرد شود و در نتیجه بازی را نامطلوب کند.
 • طراحی و دقت نقشه:
  طرح نقشه و قطعات تخته نرد باید با دقت و کیفیت بالا باشد تا بازیکنان بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.
 • قطعات تخته نرد:
  قطعات تخته نرد باید صاف، قابل حمل و با دوام باشند. قطعات بسیار ریز، نامنظم یا بدون وزن مشخص ممکن است باعث اختلال در بازی شوند.
 • لکه ها و رنگ ها:
  تخته نرد باید بدون لکه و رنگ بر روی صفحه بازی باشد. رنگ های جدید نیز نباید بوی بدی داشته باشند.
 • جزئیات:
  جزئیاتی مانند جعبه، دسته ی بازی، ویژگی های خاص تخته نرد مانند صندلی برای مهره ها، ساختار زیرین و غیره نیز باید به کیفیت مناسبی داشته باشند.

هیچ محدودیتی برای خرید و سفارش اینترنتی تخته نرد در این فروشگاه وجود ندارد؛ هر کجای ایران که هستید، به راحتی می‌توانید از بین دسته بندی ها، سایز ها، مدل ها و سری های موجود یک گزینه را انتخاب و سفارش دهید.

بهترین جنس تخته نرد

بهترین جنس تخته نرد

بهترین جنس چوب برای تخته نرد چوب های سخت با فشردگی بالا و مقاومت عالی هستند. چوب هایی مانند آفریقایی، آمریکایی، کانادایی، و بلوط به عنوان بهترین جنس چوب برای ساخت تخته نرد شناخته شده اند. این چوب ها به دلیل مقاومت بسیار بالا و تراکم مناسب، قابلیت پردازش و تراش بالا را دارند و به طور کلی از جنس های با کیفیت برای تخته نرد استفاده می‌شوند جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کلبه تخته نرد تماس بگیرید.