مقالات

خرید انواع کادوی ولنتاین ارزان

خرید کادوی ولنتاین ارزان

کادو ویژه ولنتاین

پکیج جذاب 6 بازی

قیمت اصلی 400,000 تومان بود.قیمت فعلی 350,000 تومان است.

راهنمای کامل خرید کادوی ولنتاین ارزان قیمت

خرید کادوی ولنتاین ارزان

خرید کادوی ولنتاین ارزان  در فروشگاه کلبه تخته نرد . آیا شما هم به دنبال خرید کادوی ولنتاین ارزان هستید؟ در جهت انجام این کار باید به یک سری نکات خاص توجه داشته باشید. حتما می‌دانید که در حال حاضر راه های بسیار زیادی برای خرید و استفاده از کادوی ولنتاین وجود دارد. هر کدام از این راه ها، به یکی از فروشگاه های معتبر و شناخته شده ایرانی متصل می‌باشد.

در صورتی که شما هم به دنبال دریافت بیشترین بازدهی ممکن از روند خرید کادوی ولنتاین با قیمتی مناسب هستید، باید به دنبال استفاده از بهترین فروشگاه های ایرانی باشید. امروز ما قصد داریم تا در مورد قیمت کادو ولنتاین و بهترین راه خرید این کادو با شما صحبت کنیم. پس با کلبه تخته نرد همراه باشید.

خرید کادوی ولنتاین ارزان مناسب آقایان

خرید کادوی ولنتاین ارزان مناسب آقایان

بیایید تا کارمان را با نکات مربوط به خرید کادو ولنتاین ارزان مناسب آقایان شروع کنیم. به صورت کلی، سلیقه هر فرد با دیگری متفاوت است. یکی از مهم ترین نکاتی که شما باید به آن توجه داشته باشید مربوط به سلیقه افراد می‌باشد.

هرچه شما با سلیقه پارتنر خود بیشتر آشنایی داشته باشید، خیلی راحت تر می‌توانید نسبت به خرید کادوی مناسب برای او اقدام نمایید. کادو ولنتاین فقط مربوط به تهیه یک کالای گران قیمت و یک کالای خیلی خاص و کمیاب نمی‌باشد! بلکه برای تهیه بهترین کادو ولنتاین، شما باید یک محصول جذاب و سرگرم کننده را انتخاب کنید که با سلیقه و خواسته های طرف مقابلتان همخوانی زیادی دارد.

مثلا یکی از بهترین گزینه ها موجود برای خرید کادوی ولنتاین ارزان مناسب آقایان، تهیه انواع ریش تراش و لوازم برقی است. با تهیه این لوازم، شما نه تنها به او کمک می‌کند تا ظاهر خود را مرتب نگه دارد، بلکه با پرداخت هزینه ای معقولانه علاقه خود را ثابت می‌کنید.

در صورتی که شما به وسایل برقی و کالا های این مدلی علاقه نشان نمی‌دهید، به راحتی می‌توانید نسبت به خرید انواع کالای چوبی و وسایل بازی هم اقدام نمایید. وقتی که نام وسایل بازی به گوش می‌خورد، اکثر افراد به اسباب بازی های مخصوص کودکان فکر می‌کنند.

ولی تهیه انواع شطرنج، تخته نرد، منچ و سایر بازی های فکری که با استفاده از چوب طراحی شده اند هم می‌تواند نتایج مطلوبی را برای شما به همراه داشته باشد. این بازی ها نه تنها جنبه دکوراسیونی دارند، بلکه می‌توانند به شدت کاربردی باشند.

خرید کادوی ولنتاین ارزان مناسب بانوان

خرید کادوی ولنتاین ارزان مناسب بانوان

حال که مباحث مربوط به خرید کادوی ولنتاین ارزان مناسب آقایان را پشت سر گذاشتیم، بیایید تا به سراغ نکات مهم در جهت خرید کادو مناسب بانوان برویم. بانوان هم سلیقه خاص خود را دارند. شاید تهیه لوازم بازی، فکری یا چوبی به اندازه آقایان آنها را خوشحال نکند ولی، با مد نظر قرار دادن سلیقه آنها شما می‌توانید بهترین کادو را انتخاب نمایید.

در صورتی که بودجه شما نسبتا آزاد می‌باشد، لزوما نباید به دنبال خرید کادوی ولنتاین ارزان باشید. شما می‌توانید با تهیه انواع عطر، پکیج مخصوص و لوازم شخصی نسبت به خوشحال کردن پارتنر خود اقدام نمایید. معمولا عطر، گوشی موبایل و انواع اکسسوری از جمله رایج ترین وسایل کادویی به حساب می‌آیند که بانوان آنها را از آقایان دریافت می‌کنند.

ولی توصیه ما به شما استفاده از بازی های فکری می‌باشد. بازی های همچون انواع شطرنج و تخته نرد چوبی، هم برای دکوراسیون و زیباتر کردن آن به کار می‌روند و هم می‌توانند جنبه های فکری داشته باشند. با تهیه این بازی ها، زمانی که شما با پارتنر خود هستید به راحتی می‌توانید نسبت به شرکت در یک بازی دو نفره اقدام نمایید.

مهم ترین نکات برای تهیه و خرید کادوی ولنتاین ارزان

مهم ترین نکات برای تهیه و خرید کادوی ولنتاین ارزان

البته که جدا از جنسیت، در جهت خرید کادوی ولنتاین ارزان شما باید به یک سری نکات دیگر هم توجه داشته باشید. به صورت کلی، برای تهیه کادو مخصوص ولنتاین شما باید بودجه خود را از همان ابتدای خرید مشخص نمایید.

مخصوصا به علت وجود شرایط اقتصادی خاص در ایران، مشخص کردن بودجه به صورت دقیق اهمیت زیادی دارد. با انتخاب صحیح سطح بودجه ای مناسب، شما در بهترین حالت ممکن می‌توانید نسبت به ثبت خرید اقدام نمایید. جدا از این مسئله، شما باید به فروشگاهی که از آن استفاده می‌کنید هم توجه داشته باشید.

در حال حاضر فروشگاه های بسیار زیادی در زمینه ارائه خدمات مربوط به فروش کادو ولنتاین اقدام می‌نمایند. برای خرید کادوی ولنتاین ارزان در بهترین حالت ممکن، شما لزوما باید به دنبال استفاده از بهترین فروشگاه های ایرانی فعال در این زمینه باشید. مخصوصا اگر شما به دنبال تهیه انواع لوازم بازی فکری و چوبی هستید، بهتر است که کادوی مورد نظرتان را از طریق برترین و قوی ترین فروشگاه های ایرانی تهیه کنید تا پس از خرید با مشکلی در این زمینه مواجه نشوید.

در نهایت، شما باید به شرایط مرجوع کردن کالا در هنگام خرید کادوی ولنتاین ارزان توجه داشته باشید. خیلی از افراد کادو هایی را انتخاب می‌کنند که پارتنر آنها خیلی آن را دوست ندارد.

این افراد باید شرایط تعویض کالا را مورد بررسی قرار دهند و در صورتی که فروشنده نسبت به تعویض کالا اقدام می‌کرد، روند مربوط به تعویض را طی نمایند. به خاطر داشته باشید که کادوی ولنتاین می‌تواند نشان دهنده میزان علاقه دو طرف به یکدیگر باشد. در نتیجه، انتخاب کادوی مناسب می‌تواند بر روی یک رابطه تاثیرات زیادی داشته باشد.

انتخاب بسته بندی مناسب برای کادو ولنتاین

انتخاب بسته بندی مناسب برای کادو ولنتاین

دیگر مسئله مهمی که برای خرید کادوی ولنتاین ارزان شما باید به آن توجه داشته باشید، بسته بندی مناسب است. به همین علت هم افرادی که بودجه محدودی دارند، بیشتر بودجه خود را صرف تهیه لوازم دکوراسیونی مناسب برای زیبا تر کردن کادوی خود می‌نمایند.

به خاطر داشته باشید که تمرکز بر روی زیبایی و جلوه کادوی ولنتاین، خیلی بر روی روند خرید تاثیر گذار نبوده و بودجه را نیز تا حد قابل توجهی تحت تاثیر خود قرار نمی دهد. ولی این مسئله می‌تواند بر روی طرف مقابل شما مخصوصا بانوان تاثیر گذار باشد. هرچه کادوی شما زیبا تر باشد، رضایت طرف مقابل هم بیشتر می‌شود.

خرید انواع شطرنج و بازی های فکری برای ولنتاین

خرید انواع شطرنج و بازی های فکری برای ولنتاین

ولی کالا های چوبی و بازی های فکری همچون انواع شطرنج و تخته نرد، نه تنها محدودیت جنسی و سنی ندارند، بلکه می‌توانند برای همه افراد به شدت سرگرم کننده نیز باشند.البته، بهتر است که قبل از انجام این کار به سن پارتنر خود توجه کنید و سپس نسبت به خرید اقدام نمایید.

چرا که این محصولات در ابعاد و دسته بندی های متنوعی در بازار به فروش می‌رسند. شما می‌توانید برای کمک در انتخاب بهترین کادو با کلبه تخته نرد تماس بگیرید.

راهنمای کامل خرید کادوی ولنتاین ارزان قیمت

راهنمای کامل خرید کادوی ولنتاین ارزان قیمت

روز ولنتاین، یکی از خاص ترین مناسبت ها در جهان است. این روز خاص که هر سال، در تاریخ چهاردهم ماه فوریه برگزار می‌شود، قرن هاست که در بسیاری از ملل در سراسر جهان، به یادگار مانده است. آغاز روز ولنتاین را می‌توان در روم باستان یافت.

در حالی که برخی بر این باورند که روز ولنتاین در اواسط فوریه برای بزرگداشت سال روز ‌مرگ ولنتاین برگزار می‌شود که احتمالاً در حدود سال 270 بعد از میلاد مسیح اتفاق افتاده است؛ برخی دیگر ادعا می‌کنند که ممکن است کلیسای مسیحی تصمیم گرفته باشد که جشن بت پرستی لوپرکالیا را به عنوان جشن ولنتاین در اواسط ماه فوریه برگزار کند.

در نهایت، توسط کلیسای کاتولیک، به افتخار سنت ولنتاین، این روز را «روز ولنتاین» نامگذاری کردند. سنت ولنتاین کشیشی بود که ادعا می‌شود به صورت مخفیانه مراسم ازدواج سربازان رومی را برگزار می کرد که از انجام این کار منع شده بودند.

او بعداً به خاطر این رفتارش، زندانی شد و به قتل رسید. بر اساس اسطوره‌ شناسی، گفته می‌شود که سنت ولنتاین، اولین نامه ولنتاین را نوشته و زمانی که او زندانی شده بود، آن را برای دختر زندانبان فرستاد.

 لذت بازی های رومیزی در روز ولنتاین

 لذت بازی های رومیزی در روز ولنتاین

روز ولنتاین روز خاصی است تا به عزیزانتان نشان دهید که چقدر به آنها اهمیت می‌دهید و چه راهی بهتر از انجام بازی های رومیزی؟ بازی های رومیزی، یک انتخاب عالی برای زوج هایی است که به دنبال راهی سرگرم کننده و منحصر به فرد برای گذراندن این روز خاص هستند. آنها نه تنها ساعت ها شرایط سرگرمی را فراهم می‌کنند؛ بلکه در جمع های خانوادگی و دورهمی های شبانه، با تقویت گفتگو، کار گروهی و رقابت دوستانه، به نزدیکتر شدن زوج ها به یکدیگر کمک می‌کنند.

یکی از بهترین ویژگی ها در مورد بازی های رومیزی این است که چیزی برای همه وجود دارد. فرقی نمی‌کند که به بازی‌های استراتژیک، بازی‌های محاوره ای یا بازی‌های فکری علاقه‌مند باشید؛ در هر صورت، برای خرید کادوی ولنتاین ارزان، یک نوع بازی رومیزی پیدا می‌شود که با علایق شما مطابقت داشته باشد.

بازی هایی مانند تخته نرد، بازی شطرنج و مار و پله و… برای زوج هایی که دوست دارند همدیگر را به چالش بکشند و دانش خود را به بوته آزمایش بگذارند، عالی هستند. از سوی دیگر، این بازی‌ها، برای زوج‌هایی که عاشق خندیدن هستند، عالی هستند.

انجام بازی‌های رومیزی با هم، فرصت خوبی برای جدا شدن و قطع ارتباط با دنیای بیرون را فراهم می‌کند. با حواس‌پرتی‌های زیادی که در زندگی روزمره ما وجود دارد، تمرکز بر روی یکدیگر و برقراری ارتباط واقعی، می‌تواند دشوار باشد.

خرید انواع شطرنج و بازی های فکری برای ولنتاین

خرید انواع شطرنج و بازی های فکری برای ولنتاین

انتخاب بازی ها برای خرید کادوی ولنتاین ارزان قیمت، یک راه سرگرم کننده و جذاب، جهت گذراندن اوقات فراغت با عزیزان و دوستان و شناخت بهتر یکدیگر است. نهایتاً مهم ترین چیز این است که یک نوع بازی را برای خرید کادوی ولنتاین انتخاب کنید که پارتنر شما از آن لذت ببرد و احساس راحتی کند.

همچنین ایده خوبی است که همه چیز را با هم ترکیب کنید و انواع مختلفی از بازی ها را امتحان کنید تا چیزهای جالبی را به وجود آورید. با وجود گزینه های بسیار زیاد، بالاخره بازی ای مورد علاقه برای همه وجود دارد!

ایده های جدید برای خرید کادوی ولنتاین ارزان  سال ۱۴۰۲

ایده های جدید برای خرید کادوی ولنتاین ارزان  سال ۱۴۰۲

خرید کادوی ولنتاین ارزان یکی از مهم ترین کارها برای نشان دادن عشق و علاقه محسوب می شود. اما تهیه کادو ولنتاین همیشه جزو مهم ترین دغدغه های افراد بوده است. در ادامه ایده های جدید کادو ولنتاین معرفی شده اند.

 • کاردستی

کاردستی

یکی از راه‌ های ارزان و شخصی سازی کادو، ساختن یک هدیه کاردستی است. می ‌توانید یک کادو تولید کنید و به آن پیامی عاشقانه بنویسید یا تصویری را بر روی آن نقاشی کنید. همچنین، می ‌توانید یک بسته کوچک از کاردستی ‌هایی مانند گل‌ های کاغذی، دستبند یا جواهرات ساده برای عزیزان خود بسازید. بهتر است هنگام خرید کادوی ولنتاین ارزان از توانایی و ایده های خود استفاده نمایید. یک کاردستی ساده می تواند عشق و علاقه را به طرف مقابل نشان دهد.

 •  شیرینی ‌های خانگی

شیرینی ‌های خانگی

 یک بسته از شیرینی‌ های خانگی می‌ تواند هدیه‌ ای خوشمزه و متفاوت باشد. می ‌توانید کوکی ‌ها، کیک ‌های کوچک، ترافل ‌ها یا شکلات ‌های ساده را درست کنید و در جعبه ‌ای زیبا بسته بندی کنید.

 • کتاب یا شعر عاشقانه

کتاب یا شعر عاشقانه

 اگر شخصی در زندگیتان علاقه ‌مند به خواندن است، یک کتاب عاشقانه می‌ تواند هدیه ‌ای معنادار باشد. انتخاب کتابی که به سلیقه و علاقه شخص است، نشان دهنده اهمیت و علاقه شما نسبت به او است. همچنین، می ‌توانید یک شعر عاشقانه بنویسید و آن را برای عزیزان خود بفرستید. خرید کادوی ولنتاین ارزان نباید حتما عجیب و غریب باشد. بلکه با یک شعر و کتاب ساده هم می توان علاقه و عشق را به عزیزان نشان داد.

 • جلد محافظ گوشی

جلد محافظ گوشی

یک جلد محافظ یا کاور زیبا برای گوشی همراه می ‌تواند هدیه‌ ای کاربردی و شخصی باشد. می ‌توانید یک جلد محافظ مخصوص روی گوشی یا تبلت چاپ کنید که شامل تصویرها یا پیام‌ های عاشقانه باشد. محافظ گوشی ایده جذابی در خرید کادوی ولنتاین ارزان به نظر می رسد.

 •  پازل عکس

پازل عکس

می‌توانید یک پازل با عکس خود و عزیزانتان را سفارش دهید. این پازل می ‌تواند یک چالش جالب و سرگرم ‌کننده برای شما و عزیزانتان باشد. تهیه پازل عکس خود و عشق زندگی تان می تواند خاطره ای جذاب و دوست داشتنی را از این روز تا سال ها در ذهن شما ایجاد نماید.

 • گیاه خانگی

گیاه خانگی

 یک گلدان با گیاه خانگی می ‌تواند هدیه ‌ای زیبا و ماندگار باشد. می‌ توانید گیاهی مانند سانسوریا، ساکولنت، یا گل‌ های خانگی دیگر را انتخاب کنید. این هدیه نه تنها زیباست، بلکه نشان دهنده رشد و پیوند بین شما و عزیزانتان است. خرید کادوی ولنتاین ارزان باید شادابی، طراوت و شادی را به عزیزانتان القا کند. گل و گیاه می تواند گزینه خاصی به همین منظور باشد.

 • جعبه‌ی خاطرات

جعبه‌ی خاطرات

 یک جعبه‌ی خاطرات می‌ تواند هدیه ‌ای شخصی و ارزشمند باشد. می‌ توانید درون جعبه، تصاویر، نامه‌ ها، بلیط ‌های تئاتر یا هرگونه خاطره ‌ای که با عزیزانتان دارید، قرار دهید. این هدیه نشان دهنده ‌ی ارزش و اهمیت خاطراتی است که با هم ساخته ‌اید. پس بهترین ایده برای خرید کادوی ولنتاین ارزان است.

 • عینک آفتابی

عینک آفتابی

یک عینک آفتابی با طرح ‌های عاشقانه و قلبی؛ این کادوی کاربردی و جذاب می ‌تواند به عزیزانتان یادآوری کند که هر روز خوش ‌بین و عاشقانه زندگی کنید.

پک کادوی ولنتاین ارزان عاشقانه

پک کادوی ولنتاین ارزان عاشقانه

عشق و عاشقی همیشه نیاز به بزرگترین و گرانترین هدایا ندارد. با یک پک کادوی ولنتاین ارزان عاشقانه، می ‌توانید به عزیزان خود نشان دهید که چقدر آن ها را دوست دارید و به آن ها اهمیت می ‌دهید. این پک کادوی ساده اما پرمعنا می ‌تواند لحظات شیرینی را برای شما و عزیزانتان به ارمغان بیاورد. در ادامه نمونه هایی از محتویات پک کادوی ولنتاین را معرفی خواهیم کرد:

کارت تبریک

کارت تبریک

در این پک کادوی ولنتاین ارزان عاشقانه، اولین چیزی که می‌تواند یک لبخند بر لبان عزیزانتان بیاورد، یک کارت تبریک است. با یک دل نوشته خاص و پیامی عاشقانه، می‌ توانید احساسات خود را به او منتقل کنید و او را به خنده و شادی بیندازید.

شکلات

شکلات

همچنین، یک جعبه شکلات کوچک نیز در این پک قرار دارد. شکلات‌ هایی با طعم‌ های مختلف و شکلات ‌های قلبی که در این جعبه قرار دارند، می ‌توانند لحظات شیرینی را برای شما و عزیزانتان به ارمغان بیاورند. هر تکه ای از این شکلات ‌ها، یک قطعه از عشق شما به او خواهد بود.

گل

گل

دسته ای از گل‌ های قرمز یا صورتی نیز در هنگام خرید کادوی ولنتاین ارزان وجود دارد. گل ‌ها همیشه نماد عشق و عاشقی بوده ‌اند و می ‌توانند حس رمانتیک و ویژه ‌ای را به پک کادوی ولنتاین بدهند. هر گل در این دسته، یک نشانه از عشق و ارتباط شما و عزیزانتان است.

زیور آلات و وسايل تزیینی

علاوه بر این، یک دستبند عاشقانه و یک کلید آویز نیز در این پک های مخصوص ولنتاین قرار دارند. دستبند با قلبی کوچک یا حلقه ‌ای عاشقانه می ‌تواند نمادی از اتحاد و عشق برای شما و عزیزانتان باشد. همچنین، کلید آویز با دو قلب که به هم متصل شده‌ اند، نشانه اتصال و ارتباط شما و عزیزانتان است.

کتاب

در مراحل خرید کادوی ولنتاین ارزان عاشقانه، همچنین یک کتاب عاشقانه و یک ساعت دیواری نیز ممکن است وجود داشته باشند. کتاب عاشقانه با داستانی پر از عشق و رمانتیک می ‌تواند به عزیزان شما لحظاتی از خواندن و تجربه دنیای عاشقانه را هدیه کند. همچنین، ساعت دیواری با طرح عاشقانه می ‌تواند در دکوراسیون خانه عزیزانتان قرار گیرد و همیشه به او یادآوری کند که چقدر او را دوست دارید و زمانی که با هم هستید، لحظاتی شیرین و ویژه را تجربه می ‌کنید.

این پک کادوی ولنتاین ارزان عاشقانه، با ترکیبی از کارت تبریک، شکلات، گل، دستبند عاشقانه، کلید آویز، کتاب عاشقانه و ساعت دیواری، می ‌تواند یک هدیه کامل و معنا‌دار برای عزیزانتان باشد. این پک کادوی ساده اما با ارزش می ‌تواند به عزیزانتان نشان دهد که شما به او اهمیت می‌ دهید و همیشه در قلب شما جای دارد.

تخته نرد و شطرنج

تخته نرد و شطرنج

هنگام خرید کادوی ولنتاین ارزان می توانید از همین پک های پیشنهادی استفاده کنید. همچنین می توانید تخته نرد، شطرنج و حتی منچ و مارپله را هم درون این پک ها قرار دهید.

با استفاده از این پک کادوی ولنتاین ارزان عاشقانه، شما می ‌توانید لحظات شیرین و رمانتیکی را با عزیزانتان به اشتراک بگذارید و ارتباط خود را تقویت کنید. همچنین، این پک کادو می ‌تواند به عزیزانتان یادآوری کند که هر روز ولنتاین است و عشق و عاشقی باید در زندگی روزمره ما جا داشته باشد.

با خرید کادوی ولنتاین ارزان عاشقانه، شما می ‌توانید به عزیزانتان نشان دهید که وجود آن ها برایتان مهم است و همیشه در دل شما جای دارند. این هدیه ساده اما پر معنا می ‌تواند لحظاتی شیرین و ویژه را برای شما و عزیزانتان به ارمغان بیاورد و روز ولنتاین را به یادماندنی کند.

‌خرید کادو ولنتاین ارزان را با چه جمله ای جبران کنیم؟

‌خرید کادو ولنتاین ارزان را با چه جمله ای جبران کنیم؟

اگر بودجه کافی نداشته اید و به فکر خرید کادو ولنتاین ارزان افتادید، با یک جمله زیبا می توانید ارزش معنوی هدیه خودتان را چندین برابر کنید. اما روی کارت چه بنویسید؟ از کارت های آماده استفاده کنید؟ خیلی کلیشه ای و بی احساس به نظر می رسد.

نوشتن پیام عاشقانه روی کارت ولنتاین به نویسنده و شاعر نیاز ندارد. پیامتان را صرفا مکالمه ای در نظر بگیرید که به طور مستقیم چشم در چشم او حرف می زنید. این پیام می تواند چیزی به سادگی «دوستت دارم» باشد یا جمله ای بلندتر مانند «هنوز نمی دانم چطور آنقدر خوش شانس بودم که از بین تمام آدم های روی زمین، فرشته ای مانند تو سر راه زندگی ام قرار گرفت، اما خیلی خوشحالم که گاهی خداوند فرشته هایش را برای ماموریت روی زمین می فرستد.»

جادوی خرید هدیه برای عزیزان

جادوی خرید هدیه برای عزیزان

انتخاب کادوی ولنتاین به سطح رابطه شما هم بستگی دارد. اگر از این رابطه مدت کمی گذشته و عشق عمیقی در میان نیست، خرید کادو ولنتاین ارزان کافی است. اما اگر مدت زیادی از رابطه شما گذشته، نمی توانید این روز خاص را بدون هدیه ای خاص تمام کنید. هدیه های خاص لزوما گران نیستند. می تواند چیزی هیجان انگیز مثل تخته نرد و شطرنج باشد، یا هدیه ای باشد که او همیشه به آن نیاز داشته است.

در آخر این نکته را هم از خاطر نبرید که هر آنچه انتخاب می کنید فقط بین شما نیست. بسیاری از افراد علاقه دارند هدیه خود را به دیگران نیز نشان دهند.

کلبه تخته نرد

راه های مختلفی برای جشن گرفتن روز ولنتاین و خرید کادوی ولنتاین ارزان قیمت وجود دارد؛ از هدیه های سنتی مانند گل، شکلات و کارت گرفته تا اقدامات منحصر به فرد و شخصی تر مانند گشت و گذارهای ویژه یا شام های عاشقانه.

برخی از زوج‌ها انتخاب می‌کنند که هدیه های دست‌ساز یا یادداشت‌های عاشقانه درست کنند؛ در حالیکه برخی دیگر ممکن است این روز را با هم به عنوان یک جمع خانوادگی سپری کنند. دسته ای ترجیح می‌دهند کارت‌های روز ولنتاین درست کنند یا یک شب تماشای فیلم را با هم داشته باشند.شما می‌توانید هدایای خود را از فروشگاه کلبه تخته نرد تهیه کنید.

4 نظر در “خرید انواع کادوی ولنتاین ارزان

 1. Ashkan گفت:

  من دنبال خرید کادوی ولنتاین ارزان بودم خیلی کمک کردید ممنون

  1. مدیر سایت گفت:

   خواهش میکنم ، وظیفه ما رضایت و خرسندی شما عزیزان هست 🙋‍♂️

 2. مدیر سایت گفت:

  سلام
  برای کادو ولنتاین مناسب آقا چه نوع تخته نردی بگیرم که بپسندن
  ممنون میشم بهم بگید مدل هایی که مناسب هدیه ولنتاین هستش

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام، وقت بخیر
   برای ولنتاین تخته نرد های بسیار زیادی با قیمت های مناسب موجود هست ، بستگی به هزینه ای که در نظر گرفتید داره بیشتر 🎁

دیدگاهتان را بنویسید