مقالات

خرید تخته نرد ارزان قیمت در شرق تهران

خرید تخته نرد ارزان قیمت در شرق تهران

بهترین فروشگاه خرید تخته نرد ارزان قیمت در شرق تهران

بهترین فروشگاه خرید تخته نرد ارزان قیمت در شرق تهران

تخته نرد امروزه به عنوان یکی از مهیج‌ترین بازی‌ها در دنیا شناخته می‌شود. خیلی از مورخان پیشینه این بازی را به کشور عزیزمان ایران ربط می‌دهند. بسیاری از خانواده‌های ایرانی از بازی تخته نرد در مهمانی‌های خود استفاده می‌کنند. اگر شما هم اهل شرق تهران هستید و قصد خرید تخته نرد با قیمت مقرون به صرفه را دارید تا انتهای مقاله همراه ما باشید. جهت خرید کادو مردانه کلیک کنید.

خرید تخته نرد ارزان قیمت در شرق تهران

مجموعه کلبه تخته نرد به عنوان تولید‌کننده برتر در زمینه تخته نرد و شطرنج شناخته می‌شود. در این مجموعه انواع تخته نرد، شطرنج و… تولید و مستقیماً به فروش می‌رسد. خوشبختانه امکان خرید غیر حضوری از طریق این سایت نیز میسر می‌باشد. پس اهالی محترم شرق تهران به راحتی می‌توانید از بخش فروشگاه سایت کلبه تخته نرد خرید خود را انجام دهید.

یکی از مزایای خرید از سایت را می‌توان قیمت منصفانه محصولات دانست. همان طور که اشاره شد با توجه به حذف واسطه‌ها، قیمت تخته نرد‌ها تا حد زیادی کاهش داشته است. البته با توجه به مواد به کار رفته در ساخت تخته نرد، ممکن است قیمت آن‌ها با هم تفاوت داشته باشد. به راستی چه مواردی بر روی قیمت تخته نرد تأثیرگذار هستند؟ این سؤال ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که قیمت تخته نرد چگونه معین می‌شود؟ به نظر شما دلیل اختلاف قیمت بین تخته نرد‌ها در چیست؟ با ما همراه باشید.

عوامل مؤثر بر قیمت تخته نرد در شرق تهران

عوامل مؤثر بر قیمت تخته نرد در شرق تهران

عوامل تأثیرگذار بر قیمت تخته نرد در شرق تهران کدام‌اند؟ برای اهالی شرق تهران شاید این سؤال پیش آمده باشد که چرا تخته نرد‌ها بعضا خیلی گران شده‌اند. در اینجا قصد داریم تا به بررسی پارامتر‌های مؤثر بر قیمت تخته نرد‌ها بپردازیم.

جنس: یکی از اصلی‌ترین پارامتر‌ها در تعیین قیمت تخته نرد را می‌توان جنس آن دانست. در ساخت تخته نرد‌ها از متریال متعددی بهره گرفته می‌شود. برای مثال از چوب گردو در تهیه تخته نرد بازی استفاده می‌شود. هم چنین‌ام دی اف نیز در ساخت تخته نرد به کار گرفته می‌شود. پس قیمت تخته نرد‌ها با توجه به جنس به کار رفته در آن معین می‌شود. از این رو در هنگام خرید تخته نرد ارزان قیمت در شرق تهران حتماً به جنس آن توجه ویژه داشته باشید.

طرح: از دیگر موارد حائز اهمیت بر قیمت تخته نرد‌ها در تهران و سایر شهر‌ها می‌توان به طرح آن اشاره کرد. طرح و نگاره‌های مختلفی در ساخت تخته نرد‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همین خاطر برخی از طرح‌های فاخر قیمت بالاتری نسبت به طرح‌های معمولی دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کلبه تخته نرد تماس بگیرید.