مقالات

تخته نرد محبوب ترین بازی رومیزی

تخته نرد محبوب ترین بازی رومیزی

معرفی تخته نرد محبوب‌ ترین بازی

معرفی تخته نرد محبوب‌ ترین بازی

تخته نرد محبوب ترین بازی رومیزی را در این مقاله برای شما عزیزان مورد برسی قرار داده ایم. در میان هیاهوی زیادی که در جهان اطراف وجود دارد بازی‌های رومیزی توانسته‌اند علاقه‌مندان زیادی داشته باشند. تخته نرد محبوب‌ ترین بازی رومیزی است که در حال حاضر نه تنها در کشور ایران بلکه در سراسر جهان مورد استفاده عموم قرار گرفته و گا‌هاً شاهد مسابقات جهانی در این حیطه هستیم.
انواع مختلفی از بازی‌های رومیزی در جهان تولید شده‌اند که هر کدام از آن‌ها علاقه‌مندان خاص خود را دارند، ولی تخته نرد یک چیز دیگر است. چرا که وقتی وارد بازی آن شوید جذابیت آن به قدری است که نمی‌خواهید از روی میز بلند شده و به کار‌های روزمره خود برسید، هیجانی که این بازی دارد بسیار بالا و زیاد است.
شاید تاکنون حتی برای یکبار هم از بازی رومیزی تخته نرد استفاده نکرده و در کنار دوستان و خانواده خود به بازی تخته نرد نپرداخته باشید. در این مقاله به طور کلی سعی می‌شود شما را با تخته نرد محبوب‌ ترین بازی رومیزی آشنا سازیم تا زین پس بدانید که این بازی چیست؟ و دلیل محبوبیت آن به کجا باز می‌گردد.

تخته نرد چیست؟

تخته نرد محبوب‌ ترین بازی رومیزی است که بسیار مهیج و هیجان‌انگیز می‌باشد، بسیاری از روانشناسان معتقد هستند بازی‌های رومیزی چون تخته نرد و انجام آن در کنار خانواده و دوستان می‌تواند باعث صمیمیت بیشتر اعضای خانواده و دوستان شود. تخته نرد بازی است که به صورت دو نفره اجرا می‌شود‌.
در کنار این که نیاز به دانستن تکنیک‌هایی برای بازی کردن تخته نرد وجود دارد شانس نیز در آن بسیار دخیل است؛ این دو مورد یعنی شانس و تکنیک باعث جذابیت بیشتر این بازی شده‌اند و از آن جای که نتیجه بازی کاملاً غیرقابل پیش‌بینی است همین عامل باعث شده این بازی به یک بازی مهیج تبدیل شود.
در بازی تخته نرد کسی برنده می‌شود که تمام مهره‌هایش به بیرون از زمین بازی هدایت شوند کسی که مهره‌های خود را از دست می‌دهد برنده این بازی است.

انواع تخته نرد را بشناسید

انواع تخته نرد را بشناسید

با تولید اولین تخته نرد‌ها و پیدا کردن محبوبیت آن‌ها، تولید‌کنندگان زیادی دست به تولید انواع تخته نرد زدند. به همین جهت در بازار و فروشگاه‌های فروش تخته نرد می‌توانید انواع متفاوتی از تخته نرد‌ها را در شکل ظاهری متفاوت، رنگ‌بندی‌های خاص، جنس بدنه متفاوت و طرح‌های زیبا مشاهده کنید. در ادامه به چند نوع از تخته نرد‌هایی که جز پر فروش‌ترین و محبوب‌ترین انواع تخته نرد‌ها به شمار ‌می‌روند اشاره خواهد شد.
تخته نرد منبت کاری شده: اگر زیبایی را ملاک خرید تخته نرد قرار داده‌اید بهترین انتخاب می‌تواند تخته نرد منبت کاری شده باشد. این نوع از تخته نرد‌ها دارای طرح‌های جذاب و زیبا هستند که به صورت برجسته روی تخته نرد ایجاد شده‌اند، از این رو تخته نرد منبت کاری شده را علاوه بر اینکه می‌توانید برای بازی کردن در کنار خانواده ودوستان‌تان استفاده کنید به عنوان یک دکوری زیبا و سنتی نیز می‌توان از آن استفاده کرد.
تخته نرد چوب گردو: یکی دیگر از انواع تخته نرد‌هایی که جز محبوب‌ترین‌ها محسوب می‌شود تخته نرد چوب گردو است. دلیل محبوبیت این نوع از تخته نرد‌ها مقاومتی است که در برابر ضربه از خود نشان می‌دهند‌.

چوب گردو استحکام و مقاومت بالایی دارد در نتیجه به راحتی نمی‌شکند، پس اگر که به دنبال راه‌اندازی باشگاه‌های تفریحی هستید تخته نرد چوب گردو مناسب‌ترین انتخاب برای شما است.
تخته نرد چوب روس: چوب روس یکی دیگر از انواع چوب‌هایی است که از آن انواع مختلف تخته نرد را تولید می‌کنند. این نوع از چوب‌ها به دلیل سطح براق و مقاومی که دارند هم از نظر زیبای و هم کیفیت در رده بالایی قرار گرفته‌اند. اگر نگران خرابی تخته نرد هستید تخته نرد چوب روس می‌تواند خیالتان را آسوده سازد.

چه عواملی باعث محبوبیت تخته نرد شده است؟

عوامل مختلفی وجود دارد که باعث شده است تخته نرد محبوب‌ ترین بازی رومیزی محسوب شود در ذیل به چند مورد از این عوامل اشاره خواهد.
• وجود تاس باعث شده این بازی پایانی غیر قابل پیش‌بینی داشته باشد.
• هیجانی که در بازی تخته نرد وجود دارد بسیار زیاد است.
• تکنیک‌های خاص نیز باعث محبوبیت این بازی شده است.
• عامل دیگری نیز وجود دارد که تخته نرد را به محبوب‌ ترین بازی رومیزی تبدیل کرده است و آن هم چیزی نیست جز افزایش هوش و سرگرم شدن حین بازی کردن.

قیمت تخته نرد

قیمت تخته نرد

یکی از سؤالات اساسی که در کنار کیفیت و نوع تخته نرد‌ها اهمیت زیادی برای خریداران دارد، قیمت تخته نرد می‌باشد. همانطور که گفته شد تنوع بی‌نظیری در بین انواع تخته نرد‌ها به وجود آمده است در نتیجه قیمتی که این نوع از بازی‌های رومیزی به خود اختصاص داده‌اند بسیار متفاوت می‌باشد.
تخته نرد محبوب‌ ترین بازی رومیزی در حال حاضر با قیمت‌های مختلفی در بازار‌های فروش این محصول عرضه می‌شود. با کمی جستجو در میان تولیدکنندگان، فروشگاه‌ها و وب سایت‌ها متوجه تنوع بی‌نظیری که در بین قیمت‌های این نوع بازی رومیزی وجود دارد خواهید شد.

تخته نرد محبوب‌ ترین بازی رومیزی دارای انواع مختلفی از جمله تخته نرد چوب روس، تخته نرد چوب گردو، تخته نرد‌ام دی اف، تخته نرد منبت کاری شده، تخته نرد خاتم کاری شده و… می‌باشد.

هر یک از این موارد قیمت متفاوتی دارند، که قیمت آن‌ها بر اساس کیفیت، جنس بدنه، ابعاد، اندازه و موادی که برای تولید استفاده شده است تعیین می‌گردد.

خرید ارزان قیمت تخته نرد با کیفیت عالی

تخته نرد محبوب‌ ترین بازی رومیزی است که به عنوان یکی از بازی‌های سرگرم‌کننده، وجود آن در هر خانه‌ای می‌تواند فضا را شاد‌تر و صمیمانه‌تر کند.

اگر به دنبال خرید تخته نرد با قیمت ارزان و کیفیت بالا هستید می‌توانید از طریق وب سایت کلبه تخته نرد اقدام کنید. این وب سایت تمام سعی خود را کرده است با به‌کارگیری مواد اولیه مرغوب و با کیفیت یک تخته نرد با کیفیت و درجه یک را تولید کند، در کنار این مورد به جهت اینکه از روش‌های فروش مستقیم استفاده نموده است توانسته هزینه‌های اضافی را حذف نماید و قیمت محصول خود را نسبت به قیمت بازار کاهش دهد و تخته نرد محبوب‌ ترین بازی رومیزی را با قیمت ارزان و دلچسب عرضه گرداند.

برای مشاهده انواع تخته نرد‌های با کیفیت کلبه تخته نرد و تخته نرد محبوب ترین بازی رومیزی کافی است از طریق سایت ثبت سفارش انجام دهید و یا با کلبه تخته نرد تماس بگیرید.