مقالات

خرید تخته نرد ارزان قیمت در تبریز

خرید تخته نرد ارزان قیمت در تبریز

بهترین تخته نردهای ارزان قیمت شهر تبریز

بهترین تخته نردهای ارزان قیمت شهر تبریز

برای خرید تخته نرد ارزان قیمت در تبریز باید به فروشگاه های عرضه کننده تخته نرد مراجعه کرد تا با قیمت مناسب این بازی را خریداری نمود. با کلبه تخته نرد همراه باشید.

تمام افرادی که علاقه مند به بازی تخته نرد هستند، به دنبال فروشگاهی هستند که بتوانند با مناسب ترین قیمت، اقدام به خرید تخته نرد ارزان قیمت در تبریز نمایند. این بازی باستانی و جذاب، به دلیل تنوع تخته هایی که دارد، از قیمت های متنوعی نیز برخوردار است. حتی برخی از نمونه های آن که با چوب های خاصی ساخته شده اند، میلیون ها تومان ارزش مالی دارند. به همین دلیل لازم است خریداران در مورد این نوع تخته نردها اطلاعات کسب کنند تا بهترین تخته را خریداری نمایند.

متنوع بودن مدل این بازی، خرید تخته نرد را برای بسیاری از مردم دشوار نموده است زیرا می‌توان این بازی را در ابعاد و طرح های مختلفی از بازار خریداری کرد. افرادی که دارای میز بزرگی برای بازی هستند، نیاز دارند که یک تخته نرد مقاوم و جذاب خریداری کنند. اما اشخاصی که تمایل دارند این بازی را به هر کجا که می‌روند ببرند، باید اقدام به خرید تخته هایی با مدل های کوچکتر نمایند.

نکات مهم برای خرید تخته نرد ارزان قیمت در تبریز

نکات مهم برای خرید تخته نرد ارزان قیمت در تبریز

پیش از آنکه بخواهید اقدام به خرید بازی تخته نرد نمایید، نیاز دارید تا به چند نکته مهم توجه کنید. اولین نکته، توجه به ابعاد تخته نرد است. این بازی را هم در تنوع مدل بالا و هم در ابعاد مختلف می‌توان تهیه کرد. اگر علاقه مند هستید از تخته نرد برای تزیین در قسمتی از خانه استفاده کنید، بهتر است مدل منبت کاری شده آن را خریداری نمایید.

این تخته ها از چوب فوق العاده مقاوم و زیبایی برخوردارند و طرح منبت کاری شده ای که بر روی آن قرار دارد نیز، جلوه و جذابیت بیشتری به تخته بخشیده است. اما اگر به دنبال یک تخته نردی هستید که بتوانید از آن استفاده کنید، نیاز دارید که در ابعاد کوچکی آن را خریداری نمایید و بهتر است به نوع چوبی که برای ساخت آن استفاده شده اس هم، توجه کنید. زیرا هر چه چوب تخته نرد سبک تر باشد، قابلیت حمل آن نیز آسان تر خواهد بود.

در نهایت نیز باید برای خرید تخته نرد ارزان قیمت در تبریز به نوع مهره های آن نیز توجه کنید. برخی از مهره های تخته از چوب خاصی ساخته می‌شوند که جذابیت زیادی دارند. اما همین مسئله منجر شده است که قیمت بیشتری هم داشته باشند. پس اگر تمایل دارید از تخته نرد برای بازی در مکان های مختلف استفاده کنید، بهتر است اقدام به خرید بازی تخته نرد ارزان نمایید.

عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت تخته نرد 

عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت تخته نرد 

بدون شک برخی عوامل وجود دارند که بر روی قیمت خرید تخته نرد ارزان قیمت در تبریز تاثیر می‌ذارند. یکی از این عوامل مهم، نوع چوبی است که برای ساخته تخته و مهرهای آن استفاده می‌شود. از نمونه چوب هایی که برای ساخت تخته نرد استفاده می‌شود باید به چوب روس، چوب گردو، چوب راش و … اشاره کنیم. هر یک از این نوع چوب ها دارای ویژگی خاصی هستند که باعث شده است قیمت آنها نیز متفاوت باشد.

عامل دیگر در تعیین قیمت تخته نرد، نوع طرح حک شده بر روی آن است. برخی از این تخته نردها دارای طرح خاتم کاری شده هستند، برخی دیگر با طرح مینیاتور چوگان و شکار مزین شده اند. برخی نمونه های تخته نرد نیز وجود دارند که منبت کاری شده به طرح لیلی و مجنون هستند. تمامی این موارد در قیمت نهایی تخته نردها تاثیر می‌گذارند. اما در نهایت می‌توان تمامی این نوع تخته ها را از تبریز با قیمت ارزان و مناسب خریداری کرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید